Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tajemnicze dźwięki w Kalinówce. Mieszkańcy powiadomili policję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 maja 2019 r. o 16:40 Powrót do artykułu
W Świdniku też słychać i to faktycznie brzmi jak jakieś wybuchy. Myślę, że komentarz w związku z anomaliami pogodowymi jest jak najbardziej trafny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Armata hukpwa do odstraszania zwierzyny na polach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestes przepompowania.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście mamy wojsko w Lublinie i terytorialsów. Razem z Policją i Strażnikami Miejskimi wygrają bitwę i zduszą inwazję w zarodku. W razie problemów zawsze można poprosić o pomoc kibiców Motoru...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruscy idą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne bo w kujawsko pomorskim, w miejscowości Nakło nad Notecią mieszkańcy też slysza te cykliczne wybuchy. Ktoś coś więcej wie na ten temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyobraźcie sobie wielkie płótno autorstwa Koziary " Bitwa pod Lublinem" Żuk jak Witold u Matejki, Czarnek, wszystkie formacje mundurowe z Lublina, w tyle tęczowi napastują kosmicznych jeńców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad Białym Libiszowskim koło Sosnowicy mają armatki do straszenia kormoranów. One tak regularnie strzelają. A wczoraj i przedwczoraj była bardzo dziwna propagacja dźwięków. Kolej, która jest dobrych kilka kilometrów ode mnie była słyszalna, jakby po granicy działki jechała. Wiąże się to z pokrywą chmur. Więc przypuszczam, że to mogą słyszeć świdniczanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działo przeciwgradowe, ***s://***google.com/amp/s/technologie.onet.pl/aktualnosci/dzialo-przeciwgradowe/6n0x0dn.amp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wybuchy spowodowane są armatką odstraszającą zwierzęta z pól , co ma ochronić plony przed ich zniszczeniem,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na poczatek wziększ mase. Pozniej redukcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zapomniałam dodać że czereśnie w cenie 69 zł. Szkoda każdej jednej. Co wygrałam ?
  "Co wygrałam ?" Ogonek od czereśni . . . :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że pod ziemią między świdnikiem a kalinówką działają po prostu kuźnie Isengardu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest armata gazowa używana do odstraszania dzików, w chwili obecnej jest posadzona kukurydza, która jest przysmakiem dzików i do póki nie urośnie wystarczająco duża jest to najlepszy sposób na od straszenie dzika, ewentualnie można poprosić myśliwego o przypilnowanie pola, wtedy jest jeden strzał i tydzień spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu czereśnie drożeją!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście doświadczyłem niecodziennego zdarzenia odnośnie dziwnych huków a mianowicie w niedzielę 19.05.2019 j około godziny 19:00 jadąc od Piask do Lublina nagle usłyszalem i zarazem poczułem straszny huk lekko nawet zachwiało autem. Byłem przekonany że strzeliła mi opona wiec natychmiast zjechałem i zatrzymałem się na poboczu. W tym czasie jadący pojazdy zaczeły zjeżdżać na prawa stronę wychodzili ich pasażerowie i dookoła oglądali swoje auta. Podczas rozmowy z tymi osobami wszyscy jednoznacznie stwierdzili straszny huk/wybuch, również osoby z którymi rozmawiałem byli przekonani że pela im opona. Jeżeli miałbym opisać ten huk yo byl to typowo metaliczny głuchy dziwięk nie było ekranów a co chodzi o pola nie widziałem na nich specjalnych upraw Jednak mogę jednoznacznie stwierdzić że dochodzący huk nie był oddalony ponieważ jak wspomniałem wcześniej w chwili wybuchu jakby fala uderzeniowa poruszyła samochód. Odczuli to rownież inne osoby które masowo zatrzymywali sie na poboczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyobraźcie sobie wielkie płótno autorstwa Koziary " Bitwa pod Lublinem" Żuk jak Witold u Matejki,  Czarnek,  wszystkie formacje mundurowe z Lublina, w tyle tęczowi napastują kosmicznych jeńców
  nie wiem co bierzesz, ale lepiej przestań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to świdroń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie wylądował ktoś z rzadu? Toz to ciężki kaliber i mógł wpizdu wyładować i cały misterny plan tez wpizdu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie ma tam jakiejś plantacji? Może przeganiają chmurki armatkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...